Размер шрифта
A- A+
Межбуквенное растояние
Цвет сайта
A A A A
Изоображения
Дополнительно

Разделы сайта

Главная

Октябрь

 ПЛАН  РАБОТЫ

                                         ў шосты школьны дзень на кастрычнік 2021 года

 

Мерапрыемствы

Дата правядз.

Класы

       Час правядзен.

Месца

правядзен.

Адказныя

1

Гульня ў крузе “Разам весялей”.

02.10.2021

1-4

10-оо-11-оо

кабінет № 12

Крывецкая Н.В.

2

Гульня-практыкум   “Я ў свеце прафесій”.

02.10.2021

10-11

11-оо-12-оо

кабінет № 9

Доўгер І.Л.

3

Працоўная акцыя па збору макулатуры “Здай макулатуру – захавай дрэва!”

02.10.2021

1-11

9-оо-12-оо

мікрараен школы

Таўкачова Н.В.

кл.кіраўнікі

1-11 класаў

4

Выстава малюнкаў да дня маці “Пры сонейку – цяпло, а пры маці – дабро!”

09.10.2021

1-4

10-оо-11-оо

кабінет № 9

 

Пукала Д.В.

5

Інтэрактыўны занятак “Свет без канфліктаў”.

09.10.2021

5-7

11-оо-12-оо

кабінет № 9

 

Доўгер І.Л.

6

Дзень здароўя і спорту. Спаборніцтвы па міні-футболе “Залаты мяч”.

09.10.2021

9-11

11-оо-13-оо

спартыўнае ядро

Тарасевіч А.В.

7

1 этап рэспубліканскай алімпіяды па беларускай мове і літаратуры, фізіцы, біялогіі, гісторыі.

09.10.2021

9-11

10-оо-12-оо

кабінеты

№ 1,2,4,6

Прыгодзіч К.А.

Бабух І.У.

Касевіч М.У.

Зейф В.А.

8

1 этап рэспубліканскай алімпіяды па рускай мове і літаратуры, матэматыцы, хіміі, грамадазнаўстве, фізічнай культуры і здароўі.

16.10.2021

8-11

10-оо-12-оо

кабінеты

№ 1,2,5.10, спартыўная зала

Прыгодзіч К.А.

Касевіч М.У.

Кот Д.С.

Муха Т.С.

Тарасевіч А.В.

9

Завочнае падарожжа “У госці да марскога цара”.

16.10.2021

1-4

10-оо-11-оо

кабінет № 14

Аскірка А.М.

10

Кансультацыя “Адказнасць бацькоў за выхаванне дзяцей”.

16.10.2021

бацькі вучняў 1-11 класаў

9-оо-12-оо

кабінет № 10

Доўгер І.Л.

11

Агляд навінак з серыі “Маленькі прафесар”.

23.10.2021

2-4

11-оо-12-оо

школьная бібліятэка

Кот Д.С.

12

Віктарына “Знаўцы мультфільмаў”.

23.10.2021

1-4

10-оо-11-оо

кабінет № 13

Ярошчык Л.А.

13

Гульня “Бяспека ў сетцы Інтэрнет”.

23.10.2021

5-7

10-оо-11-оо

кабінет № 10

Доўгер І.Л.

14

1 этап рэспубліканскай алімпіяды па нямецкай і англійскай мовах, геаграфіі, астраноміі, працоўным навучанні   (тэхнічная і абслугоўвая праца).

23.10.2021

9-11

10-оо-12-оо

кабінеты       № 4,7,8, вучэбная майстэрня

Бабух І.У.

Дзенісюк Г.С.

Хлявінская Л.В.

Машко А.С.

15

Гадзіна пытанняў і адказаў “Бяспечныя канікулы”.

30.10.2021

2-11

11-оо-12-оо

кабінет № 10

Доўгер І.Л.

16

Творчая майстэрня “Любімай маме”.

30.10.2021

5-7

10-оо-11-оо

школьная бібліятэка

Кот Д.С.

17

Конкурс малюнкаў “Птушкі нашага краю”.

30.10.2021

1-4

10-оо-11-оо

кабінет № 12

Крывецкая Н.В.